ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

» » » آب سبزیجات برای دیابت مفید است

آب سبزیجات برای دیابت مفید است

 
آیا دلیل واقعی این که چرا آب سبزیجات برای ما خیلی خوب است را می دانید؟ در اینجا ما با 7 دلیل به شما توصیه می کنیم که بهتر است هر روز یک لیوان آب سبزیجات بخوریم.1- زیرا سبزیجات سریعترین راه برای پاک کردن بدن ما از سموم هستند. (به از بین بردن التهاب و اسید در جریان خون کمک می کنند)
2- صد در صد از پیش هضم شده هستند. ( بلافاصله به جریان خون ما داخل می شوند، زیرا برای رسیدن مواد به تمام بدن، مواد غذایی باید ازحداقل صد تریلیون سلول بگذرند، آب سبزیجات در حقیقت سریع ترین راه برای رساندن مواد مغذی نیرودهنده و دادن اکسیژن به تمام بدن است.)
3- سرشار از آنزیم هستند و به واسطه غنی بودنشان با آنزیم های گیاهی باعث می شوند که آن دسته ازذرات مواد غذایی که در داخل جریان خون هضم نشده باقی مانده اند؛ توسط این آنزیم ها بلعیده و خورده شوند. این کار کمک زیادی به التیام مشکلات (حاصله از این مواد هضم نشده ) می کند.
4- یک انرژی دهنده فوری است! آب سبزیجات می تواند به ما انرژی بیشتری از هر نوشیدنی دیگری بدهد!
5- دارای قند پایین هستند! آب سبزیجات دارای قند خون پایین هستند و همه افراد می تواند آن را بنوشند، حتی اگر آنها مبتلا به دیابت باشند.
6- حاوی قدرت فتوسنتز هستند! آب سبزیجات به معنای واقعی کلمه با قدرت فتوسنتز رشد می کنند، این بدین معنی است که تبدیل نور خورشید به گیاهان در حال حاضر و در هر حال ، به بدن شما، با نوشیدن آب سبزیجات وارد می شود.
7- نوشیدن آب سبزیجات در دفع مواد زائد روده ها و معده به طور موثر عمل می کند! شما شگفت زده خواهید شد وقتی ببینید که چقدر فوق العاده آب سبزیجات می تواند کمک به التیام پوشش معده، مری و روده کوچک و بزرگ کند. در حقیقت آن ها را آستر کشی می کند.
سعی کنید این تونیک روزمره، را صبح به عنوان صبحانه و یا شب قبل از شام بنوشید..... اما زمان آن مهم نیست و در هر زمانی می توانید آن را بنوشید. و واقعا طعم آن عالی است.

طرز تهیه نوشیدنی معجزه گر انرژی بخش :
1 لیمو ترش بزرگ ( می توانید با پوست و مواد داخل آن استفاده کنید)
1 فنجان اسفناج
1 فنجان جعفری
1 سیب سبز
6 شاخه کرفس
1 خیار بزرگ


در صورت تمایل آب همه این سبزیجات را بگیرید و بنوشید. ضمنا افراط در هر چیزی خوب نیستگردآوری و انتشار : پایگاه تخصصی دیابت ایران

توسط : diabet  در تاریخ : 8-03-1393, 09:57   بازدیدها : 14175   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
نظرات